Kariéra – volná místa

Naše společnost S WHG s.r.o. s 30 letou tradicí na trhu v současné době hledá nové kolegy na tyto pracovní pozice:

Asistent(ka) prodeje tepelné techniky

Do naší firmy S WHG s.r.o. hledáme nového kolegu na pozici asistenta prodeje v naší pobočce ve Vizovicích.

Pracoviště na pobočkách:
– Vizovice

Popis pozice:
– Zpracování cenových nabídek
– Zpracování technického návrhu (výkresová dokumentace)
– Komunikace se zákazníky
– Prezentace výrobku tepelné techniky (kotle na biomasu a tepelná čerpadla)
– Obecná administrativa
– Vedení a správa databáze stávajících a nových zákazníků
– Pracovní doba: 8:00 – 16:00 (Po-Pá)

Požadujeme:
– Ukončené SŠ s maturitou (Technický obor výhodou)
– Uživatelskou znalost MS Office
– Uživatelskou znalost AutoCAD
– Komunikativnost, flexibilitu
– Samostatnost a příjemné vystupování
– Základní znalost AJ nebo NJ – výhodou
– Řidičský průkaz skupiny B
– Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
– Zázemí silné prosperující společnosti
– Možnost seberealizace, zajímavou a odpovědnou práci
– Práci na HPP
– Motivující finanční ohodnocení s vazbou na výkon, odměny
– Odborné školení

V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na na tel: 777 951 382 email skypala@swhg.cz

Projektant(ka) TZB

Do naší firmy S WHG s.r.o. hledáme nového kolegu na pozici asistenta prodeje v naší pobočce ve Valašském Meziříčí a Vizovicích.

– Valašské Meziříčí
– Vizovice

– Tvorba technického řešení
– Zpracování projektové dokumentace
– Vytváření dokumentace ve všech projekčních stupních
– Zajišťování technické podpory inženýringu
– Koordinace s ostatními profesemi

Požadujeme:
– Zájem o obor a profesní růst
– Znalost AutoCAD, MS Office
– CADkon výhodou
– Tvorba technických dat
– Schopnost samostatně pracovat na projektech

Nabízíme:
– Odborné zaškoleni
– Mladý dynamický kolektiv
– Zajímavou profesní práci (řešení zajímavých ucelených celků)
– Práci na HPP a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
– Zaměstnanecké benefity

Instalatér

– montáž topných systémů, kotelen, tepelných čerpadel, podlahového topení
– montáž zdravotně technických instalací voda, kanalizace, plyn,
– znalost oboru TZB, praxe v oboru není nutná, vhodné i pro absolventy a brigádníky
– manuální zručnost, zodpovědnost k provedené práci
– práce v okolí Valašského Meziříčí

Požadujeme:
– výuční list v oboru, praxe výhodou
– ŘP sk. B

Nabízíme:
– pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČ (na dobu neurčitou)

V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na email swhg@swhg.cz nebo telefonicky +420 603 879 237