KOTEL NA ŠTĚPKU

Lambdamat

750 – 1500 kW

Lambdamat je unikátní, plně automatický topný systém pro spalování dřevěných štěpků, hoblin a pelet. Nabízí nejen inovativní technologii spalování, ale také vysoký komfort a provozní spolehlivost. Velikosti kotlů v provedení „Communal“ jsou vhodné pro paliva s obsahem vody do 50l.

Díky speciálnímu tvaru spalovací komory je Froling’s Lambdamat perfektní pro spalování paliv různé kvality a s vysokým obsahem kůry. Hydraulický pohyblivý rošt nepřetržitě dopravuje palivo přes spalovací komoru a zajišťuje tak úplné spálení i těžkých paliv. Kromě zavážení paliva podávacími šneky lze tuto technologii kotle dodat i s hydraulickým podávacím systémem.

Kotel na štěpku Lambdamat

Řídící jednotka SPS 4000

Froling se s ovládáním kotle posouvá do budoucnosti. Inteligentní řízení řízení se skládá z vysoce kvalitních součástí průmyslového standardu a nabízí různé možnosti nastavení a vizualizace pro individuální, efektivní a stabilní provoz systému. Řídicí jednotka nabízí četné funkční možnosti, jako je 5-čidlová správa zásobníku, topný okruh nebo Regulace teploty v síti, specifikace externího napájení, funkce kaskády, integrace, monitorování a řízení dalších komponent prostředí.

Výhody:

  • Výkonný ovladač s velkým barevným dotykovým displejem
  • Bezpečný a jednoduchý vzdálený přístup pomocí vizualizačního softwaru Froling
  • Mnoho funkčních možností

Pro více informací nás kontaktujte

Chcete získat další informace o produktech nebo máte obecné otázky týkající se naší společnosti?

Kombinovaný kotle na dřevo a pelety