KOTEL NA ŠTĚPKU

Turbomat

150 – 550 kW

Froling’s Turbomat je unikátní topný systém s plně automatickým hořákem na dřevo, který bude pracovat s širokou škálou dřevěných materiálů. Turbomat jako přední výrobce systémů vytápění na biomasu ztělesňuje veškeré odborné znalosti společnosti Froling v průkopnických inovacích. Hledali jsme kotel, který by se perfektně hodil pro spalování jiných paliv z biomasy i dřevní štěpky.

Turbomat se může pochlubit nejen inovativní technologií spalování, ale nabízí také působivé možnosti ovládání. Se standardním řízením Lambda, sledováním teploty spalovací komory a kontrolou podtlaku je zaručeno dokonalé spalování pro celou řadu materiálů. Poskytovaný komfort nastavuje v této výkonnostní kategorii nová měřítka.

Všechny funkce Turbomatu jsou plně automatické, od podávání paliva a spalování až po čištění a odstraňování popela. High-tech Turbomat je navržen tak, aby byl extrémně robustní, odolný a snadno se udržoval.

Řídící jednotka SPS 4000

Froling se s ovládáním kotle posouvá do budoucnosti. Inteligentní řízení řízení se skládá z vysoce kvalitních součástí průmyslového standardu a nabízí různé možnosti nastavení a vizualizace pro individuální, efektivní a stabilní provoz systému. Řídicí jednotka nabízí četné funkční možnosti, jako je 5-čidlová správa zásobníku, topný okruh nebo Regulace teploty v síti, specifikace externího napájení, funkce kaskády, integrace, monitorování a řízení dalších komponent prostředí.

Výhody:

  • Výkonný ovladač s velkým barevným dotykovým displejem
  • Bezpečný a jednoduchý vzdálený přístup pomocí vizualizačního softwaru Froling
  • Mnoho funkčních možnosti

Pro více informací nás kontaktujte

Chcete získat další informace o produktech nebo máte obecné otázky týkající se naší společnosti?

Kombinovaný kotle na dřevo a pelety