RS 4 – SACÍ SYSTÉM SE 4 SONDAMI

Systém nasávání pelet RS 4 vytváří více místa ve vašem skladu paliva. Díky tomu , že sací sondy jsou flexibilní z hlediska umístění, je možné optimálně využít každý tvar místnosti. Přepínání mezi sacími sondami je ruční. Základní pravidlo: Plánujte jednu sací sondu na každý 1 m² skladovací plochy pelet.

RS4 / RS8 – Systém nasávání pelet

Systém nasávání pelet RS 4 / RS 8 vytváří více místa ve vašem skladu paliva. Díky tomu, že sací sondy jsou flexibilní z hlediska umístění, je možné optimálně využít každý tvar místnosti. Přepínání mezi sacími sondami je  automatické. Základní pravidlo: Plánujte jednu sací sondu na každý 1 m² skladovací plochy pelet.  

Sací systém se šnekovým podavačem

Sací systém se šnekovým podavačem je ideálním řešením pro obdélníkové místnosti s předním odstraněním. Hluboká a vodorovná poloha vypouštěcího šneku znamená, že prostor v místnosti je optimálně využit a je zaručeno úplné vyprázdnění skladu. V kombinaci se sacím systémem také umožňuje flexibilní instalaci kotle.

Sací systém se třemi šnekovými podavači

Sací systém šneků 1-2-3 je ideálním řešením pro velké obchody. V závislosti na velikosti jsou dva nebo tři výtlačné šrouby umístěny paralelně k sobě a integrovány do přívodu paliva sacího systému. Automatický volič šneků automaticky přepíná mezi sacími šneky v předem definovaných cyklech a zajišťuje tak rovnoměrné vyprazdňování zásobníku.

NASÁVÁNÍ PELET Z pytlového sila

Systém pytlového sila je flexibilní a jednoduchý způsob skladování pelet. Použití pytlového sila má další výhody. Snadno se skládá a skladuje. Je prachotěsný a odolný proti povodni. Můžete nasadit kryty odolné proti dešti a slunci a silo nainstalovat venku.

NASÁVÁNÍ PELET Z Cube 330/500 S

Cube 330/500 S je optimální a cenově nejvýhodnější řešení pro nízké požadavky na palivo. Plní se ručně (např. pelety v pytlích) a pojme celkem 330/495 kg pelet (22/33 pytlů po 15 kg). Pelety se do kotle dopravují pomocí sací sondy, která je rovněž součástí dodávky.

Rozměry pro Cube 300: 690 x 690 x 1230 mm 

Rozměry pro Cube 500S: 760 x 1000 x 1250 mm 

NASÁVÁNÍ PELET Z BOXU NA PELETY

Box na pelety je smontována z ocelových plechů chráněných na místě. S již zalisovanými závitovými maticemi je zaručena jednoduchá a rychlá montáž a odpadá vrtání, řezání nebo svařování. Na všech součástech jsou již stejná těsnění. Starostmi o samonosnou konstrukci nejsou vrtací nebo řezací práce na zdi. Vzhledem k tomu, že základní díly jsou přišroubovány na vnitřní straně, lze nádrž snadno umístit do rohu, výklenku nebo vlastní místnosti. Pro vypouštění může být mezi sáním pomocí sacích sond nebo šnekových dopravníkových systémů.

  • Všechny plechové díly včetně stojanu pozink
  • Všechny šroubové spoje na vnitřní straně, proto je Tank
    již namontován přímo na stěnu a již není třeba dodělávat
  • Samonosná konstrukce, žádné bakterie
    způsobené opatřeními

Pellet Mole / E3 Pellet Mole

Tento systém se snadno instaluje a plně využívá skladový prostor. Pellet Mole® čerpá pelety shora a zajišťuje optimální přívod paliva do kotle. Peletový rtek se automaticky přesune do každého rohu obchodu, aby jej vyprázdnil co nejefektivněji. Krtek na pelety lze osadit buď ručním kladkostrojem nebo modulem Comfort. Komfortní modul je automatický zvedací systém, který automaticky přesune peletového krtka do pohotovostní polohy, když je přepínač v poloze.

Pellet – Maulwurf E3

Nový peletový krtek E3® je jednoduchý systém odstraňování pelet založený na osvědčeném peletovém krtku. Sklad lze optimálně vyprázdnit bez spádů. Krtek na pelety E3® dodává kotlům na pelety o objemu cca. 50 až 300 kW. Typická velikost skladu je kolem 40 tun pelet nebo kapacita 60 m³ v různých tvarech – od kulatých a čtvercových až po obdélníkové, díky čemuž je krtek na pelety E3® velmi univerzální.