KOTEL NA PALIVOVÉ DŘEVO

S4 Turbo

22 – 60 kW

S4 Turbo F má důležité výhody ještě před umístěním do kotelny. Je tak kompaktní, že jeho instalace je dětskou hrou i ve stísněných kotelnách. Díky modulární konstrukci lze S4 Turbo F s peletovou přírubou kdykoliv osadit peletovou jednotkou.

Naložit kotel, zapálit palivo, zavřít dvířka a je to. Vytápění s S4 Turbo od Froling je tak snadné! Pokud byste si chtěli ještě více usnadnit ovládání, bude se vám líbit volitelné automatické zapalování.

Sací ventilátor s regulací otáček zajišťuje konstantní vysokou kvalitu spalování, speciální systém odsávání karbonizačního plynu zabraňuje úniku kouře i při doplňování. WOS jako standard! Vlevo nebo vpravo můžete mít páku pro snadné čištění topných ploch zvenčí při zachování účinnosti na maximálních úrovních.

Froling ukazuje cestu vpřed s nově vyvinutým řídicím systémem S 3200. Řídicí jednotka je optimalizována tak, aby vyhovovala požadavkům, a spolu s individuálně nastavitelným úhlem pohledu zajišťuje jasné zobrazení všech provozních stavů.

Kotel na dřevo - Froling S4 Turbo

Řídící jednotka Lambdatronic 3200

Lambdatronic 3200

Fröling poskytuje na budoucnost orientovaný Lambdatronic 3200 a nový 7“ dotykový displej. Inteligentní řízení regulace umožňuje připojit až 18 topných okruhů, až 4 zásobníky a až 8 zásobníků teplé vody. Řídicí jednotka zajišťuje jasné zobrazení provozních stavů. Struktura menu je ideálně uspořádána tak, aby umožňovala snadné ovládání. Všechny podstatné funkce lze volit pouhým stisknutím ikon na velkém barevném displeji.


Výhody:

  • Přesná regulace spalování pomocí Lambda sondy
  • Připojení až pro 18 topných okruhů, 8 ohřívačů vody a až 4 systémy řízení zásobníků
  • Možnost integrace pro systém solárních panelů
  • LED rámeček pro stavový displej s osvětlenou detekcí přítomnosti
  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Dálkové ovládání z obývacího pokoje (dálkové ovládání 3200 a RGB 3200 Touch) nebo přes internet

Mějte přehled o všem pomocí aplikace Fröling Connect

Aplikace Froling

Aplikace Froling vám umožňuje kontrolovat a ovládat váš kotel Froling online odkudkoli a kdykoli. Můžete číst a upravovat hlavní stavové informace a nastavení snadno a pohodlně online.

Můžete také určit, o kterých stavových hlášeních chcete být informováni pomocí SMS nebo e-mailu (např. při vysypání popelníku nebo v případě chybového hlášení).

Aplikace je dostupná v Android Play Store a iOS App Store.

Výhody:

  • Jednoduché a intuitivní ovládání kotle
  • Individuální pojmenování topných okruhů
  • Změny stavu jsou oznamovány přímo uživateli (např. prostřednictvím e-mailu nebo push notifikace)
  • Není vyžadován žádný další hardware (jako je internetová brána)